Haydi Truxla

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6,99 TL
  • Boyut 299 MB
  • Version 1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Fox & Sheep
Haydi Truxla oyunu ile mobil cihazınızda sıkılmadan takılmanın tadını çıkartın.

Haydi Truxla oyunu ile mobil cihazınızda sıkılmadan takılmanın tadını çıkartın.

Haydi Truxla macera oyunu DreamWorks Animation?ın ödüllü orijinal televizyon serisi Dinotrux macerasından esinlenerek ortaya çıkarılmış eğlenceli ve renkli bir oyundur. Tamamen takım çalışması ve işbirliğine dayalı olan Haydi Truxla macera oyununu İOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebilirsiniz. 

Ty Rux, Revvit, Skya, Dozer ve Garby gibi yakından tanıdığınız karakterleri bir araya getirerek güçlü bir takım oluşturun. Sonrasında sizlere verilen görevleri yerine getirerek oyunda başarı elde etmeye çalışın. Kolay tıkla ve dokun kontrolleri metal dinozorunuzun kontrollerini sağlayarak ona yardımcı olun. 

Takım taklavatlarınızı eğlenceli mini oyunlarla meşgul edin ve Reptoollar ile sorunları nasıl çözüp onaracağınızı öğrenin. nteraktif oyun içinde kaynakları toplayarak, inşa ederek ve paylaşarak Dinotruxları başarıya ulaştırın. Kötü D-Structların işlerinizi bozmalarına izin vermeden kendi yolunuzda ilerleyin ve görevlerinizi başarı ile sonuçlandırın. 

Herkesin oynayabileceği daha büyük ve daha iyi bir dünyayı yeniden kurmak için Dinotruxlar ile işbirliği içinde hareket etmeyi öğrenin ve oyunu başarı ile bitirmenin keyfini yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Haydi Truxla indir
DİĞER SÜRÜMLER